Wstęp do Alchemii Wewnętrznych Przemian

Dwutygodniowy kurs: przełom lutego i marca 2024

Dynamice procesu wewnętrznych przemian podlegamy nieustannie wszyscy, bez względu na deklarację w nim uczestnictwa. Niejednokrotnie jest on dla nas drogą niechcianą, bo trudną – przypominjącą błądzenie po labiryncie. 

I tak oto krążymy  bezskutecznie po jego korytarzach, najczęściej tych już dobrze nam znanych. Jednak niedomknięty cykl zawsze będzie domagał się kontynuacji, bo tylko w pełni zakończony proces rodzi zdrowe owoce. 

Z tej perspektywy to, co zwykliśmy postrzegać jako niechciane wydarzenia, niekomfortowe sytuacje i niezrozumiałe zbiegi okoliczności ,to tylko próba przywrócenia nas na właściwą dla zdrowego procesu przemiany - ścieżkę.

Kurs online, na który Cię zapraszam, przekrojowo wyjaśnia i pokazuje na czym tak naprawdę polega oświecenie oraz jaka wiedzie do niego droga.  Jest neognostycznym wprowadzeniem do tak zwanej „trzeciej ścieżki”, która wykracza daleko poza dobrze  nam znaną kościelną narrację i jeszcze dalej – poza dominującą współcześnie oficjalną new age’ową  wersję duchowości. To bardzo konkretna odpowiedź na pytanie: jak nie dać się „ezo psychiatrykowi” i trzymać się realnej ścieżki. Kurs jest wprowadzeniem w neognostyczną praktykę oraz warunkiem uczestnictwa w Szkole Wewnętrznej.

Wstęp do alchemii wewnętrznych przemian

Ten kurs jest idealny dla Ciebie, jeśli:

Co uzyskasz po przebyciu kursu?

Jak przebiegnie kurs?

Pierwsze cztery dni kursu to cztery dni z filmem. Wyjątkowa okazja, by za pośrednictwem otrzymanych w mailach linków (każdego dnia jeden), zagłębić się w niezwykle inspirujące lecz równocześnie wymagające – bo fundamentalne – treści. Dobry czas, by przyjrzeć się ważnym dla każdego adepta duchowej ścieżki zagadnieniom i być może po raz pierwszy (bądź po prostu na nowo), rozważyć istotne kwestie, połączyć zerwane wątki i przedefiniować niektóre z nich. Spodziewaj się więc na swojej skrzynce maila z linkiem do filmów poruszających następujące tematy:

W ciągu tygodnia przez kolejne dni – materiały wideo

    1. Trzy porządki ewolucyjne a New Age oraz wielkie religie                                                                              
    2. Oświecenie – stan organiczny czy stan dla wybranych?                                                                                   
    3. Karma i realna wolność – na czym polega sens życia człowieka na ziemi?                                           
    4. Jak podążać ścieżką uwolnienia i nie oszaleć? O zasadach stwarzania rzeczywistości   

W weekend:

                     To czas w którym spotykamy się na zoomie i odpowiadam na Wasze pytania. Spotkanie jest przewidziane na sobotę i niedzielę (weekend należący do tygodnia w którym uwalniane są materiały edukacyjne).

Cena regularna uczestnictwa  to 970 PLN.

Kolejny kurs przewidziany jest na jesień  2024.  Dalsze informacje wkrótce 🙂

 

Wystawiam Fakturę  VAT, jeśli potrzebujesz.

Zapraszam i do zobaczenia 😉

Anita