Wstęp do Alchemii Wewnętrznych Przemian

Tygodniowy kurs: w połowie października 2023

Dynamice procesu wewnętrznych przemian podlegamy nieustannie wszyscy, bez względu na deklarację w nim uczestnictwa. Niejednokrotnie jest on dla nas drogą niechcianą, bo trudną – przypominjącą błądzenie po labiryncie. 

I tak oto krążymy  bezskutecznie po jego korytarzach, najczęściej tych już dobrze nam znanych. Jednak niedomknięty cykl zawsze będzie domagał się kontynuacji, bo tylko w pełni zakończony proces rodzi zdrowe owoce. 

Z tej perspektywy to, co zwykliśmy postrzegać jako niechciane wydarzenia, niekomfortowe sytuacje i niezrozumiałe zbiegi okoliczności ,to tylko próba przywrócenia nas na właściwą dla zdrowego procesu przemiany - ścieżkę.

Kurs online, na który Cię zapraszam, przekrojowo wyjaśnia i pokazuje na czym tak naprawdę polega oświecenie oraz jaka wiedzie do niego droga.  Jest neognostycznym wprowadzeniem do tak zwanej „trzeciej ścieżki”, która wykracza daleko poza dobrze  nam znaną kościelną narrację i jeszcze dalej – poza dominującą współcześnie oficjalną new age’ową  wersję duchowości. To bardzo konkretna odpowiedź na pytanie: jak nie dać się „ezo psychiatrykowi” i trzymać się realnej ścieżki.

Wstęp do alchemii wewnętrznych przemian

Ten kurs jest idealny dla Ciebie, jeśli:

Co uzyskasz po przebyciu kursu?

Jak przebiegnie kurs?

Pierwsze cztery dni kursu to cztery dni z filmem. Wyjątkowa okazja, by za pośrednictwem otrzymanych w mailach linków (każdego dnia jeden), zagłębić się w niezwykle inspirujące lecz równocześnie wymagające – bo fundamentalne – treści. Dobry czas, by przyjrzeć się ważnym dla każdego adepta duchowej ścieżki zagadnieniom i być może po raz pierwszy (bądź po prostu na nowo), rozważyć istotne kwestie, połączyć zerwane wątki i przedefiniować niektóre z nich. Spodziewaj się więc na swojej skrzynce maila z linkiem do filmów poruszających następujące tematy:

 

    1. Trzy porządki ewolucyjne a New Age oraz wielkie religie                                                                              
    2. Oświecenie – stan organiczny czy stan dla wybranych?                                                                                   
    3. Karma i realna wolność – na czym polega sens życia człowieka na ziemi?                                           
    4. Jak podążać ścieżką uwolnienia i nie oszaleć? O zasadach stwarzania rzeczywistości                

Piątego dnia zbiorę od Was pytania, które będziemy omawiać na spotkaniu w niedzielę.                             

W sobotę i niedzielę widzimy się na żywo na zoomie na masterclassie.

Cena regularna uczestnictwa  to 790 PLN.

Na chwilę obecną jeszcze nie ma kolejnego terminu kursu. Jeśli chcesz wziąć w nim udział – kliknij w poniższy przycisk i zapisz się na listę oczekujących. Warto 🙂 Poinformuję Cię gdy zostanie otwarte czasowe okno z zapisami 🙂

Wystawiam Fakturę bez VAT, jeśli potrzebujesz.

Zapraszam i do zobaczenia 😉

Anita