POWRÓT LILITH

„Powrót Lilith”
czyli realna kobiecość w anormalnym świecie

….. i znów okazuje się, że musisz nosić spodnie, prawda? Już myślałaś, że relacje w których tkwisz są karmiące i odżywcze, a tymczasem wszystko ponownie spada na Twoją głowę: niezaangażowany emocjonalne partner, rozwód z narcystycznym mężem, ekipa remontowa, utyskiwania najbliższych, dzieci niemogące zaadaptować się do pokowidowych warunków szkolnych. No i ciągle słyszysz, że coś jest z Tobą nie tak, bo wściekasz się o pierdoły, psując tym samym atmosferę. Najchętniej rzuciłabyś to wszystko w diabły i zbiegła najbliższym pociągiem w stronę Peru, lub innego, odpowiednio oddalonego miejsca.

- znajome uczucie, prawda?

…. albo: tkwisz od wielu lat w pozornie udanym związku, przyjaźni, małżeństwie. Inni, patrząc na Ciebie zazdroszczą Ci tak udanego życia. A Ty z każdym dniem czujesz jak coraz bardziej usychasz, umierasz, zanikasz. I to jeszcze na oczach innych, którzy nie dopuszczają do siebie, że w ogóle może Ci się dziać jakakolwiek krzywda.

Bez względu na scenariusz jakim toczy się Twoje życie, masz poczucie, że fundamentalnie dalej coś jest nie tak. A przecież jesteś już po kilku warsztatach, kursach, może kilku latach terapii, pogłębionej pracy nad sobą. Miało być już dobrze, a z jakichś względów nie jest. Tak jakby nie można było uchwycić rdzenia tego, co faktycznie istotne i niepozwalające normalnie żyć. W czym zatem tkwi problem?

Czas dojrzał, by uzmysłowić sobie, że wiele potocznych wyobrażeń dotyczących tego, na czym realnie opiera się faktyczna kobiecość, owiana jest woalem niedopowiedzeń. Nie wystarczy śpiewać wspólnie pieśni, tańczyć w kręgu trzymając się za ręce oraz wznosić modłów do swej kobiecej mocy.

Bo bycie realną kobietą wymaga realnego spojrzenia na kobiecość w ogóle i siebie jako kobiety osadzonej w konkretnej sytuacji życiowej.

I o tym jest powrót Lilith.

Jest to Warsztat kierowany do kobiet, które:

warsztaty powrót lilith

Co zyskasz dla siebie biorąc w nich udział:

Kształt warsztatu zawiera:

Jeśli chcesz wziąć udział w warsztacie – wypełnij formularz zgłoszeniowy

lub napisz na resharmonica@gmail.com

WARSZTAT MA CHARAKTER STACJONARNY

Informacje praktyczne: