DENARCYZACJA
WRZESIEŃ 2022

WARSZTATY STACJONARNE
17-18 WRZEŚNIA 2022
WARSZAWA

CEL WARSZTATÓW:

Transformacja narcystycznego doświadczenia we własny dobrostan.

WZMOCNIENIE TWOICH KOMPETENCJI W ZAKRESIE:

DLA KOGO:

Osoby z doświadczeniem narcystycznym, zdecydowane na podjęcie trudu pracy nad sobą w celu wyzwolenia się z niego i transformowania go we własny dobrostan.

CZAS TRWANIA:

2 dni warsztatowe

GRUPA WARSZTATOWA:

Maksymalnie 8 osób

CENA ZA WARSZTAT:

1100 zł

MIEJSCE:


Warszawa Centrum, ul. Bracka 18

TERMIN:

  • napisz proszę na rh@resharmonica.pl – informacje otrzymasz na maila

OPIS WARSZTATÓW:

Na naszych spotkaniach uczymy się praktycznych metod wykorzystania narcystycznego doświadczenia w Waszych indywidualnych procesach integracji i wzrostu.

W ich trakcie DOWIESZ SIĘ czym jest narcyzm i dlaczego dotknęło Cię narcystyczne doświadczenie. BĘDZIESZ POTRAFIŁ/A wykorzystać nabytą na warsztatach wiedzę i techniki, aby wyjść z narcystycznego doświadczenia i transformować je we własny dobrostan. ABY zmienić postawę polegającą na zachowaniach opartych na schematach, na postawę polegającą na zachowaniach opartych o aktywną świadomość.

 
Zależy nam na tym, aby udział w warsztatach brały osoby, które są zdeterminowane do wyżej opisanej pracy i traktują swoje procesy integracyjne priorytetowo. Mają również świadomość, że oznacza to nie okresową terapię, a całkowitą zmianę swojego stylu życia. Nikt jednak tak jak my, ludzie którzy doświadczyli relacji z osobami narcystycznymi nie wie, że zmiana taka jest warta podjęcia nawet największego trudu. Pomożemy Ci bezpiecznie zapoczątkować ten proces i damy narzędzia, abyś skutecznie mógł/mogła wykorzystać je we własnym procesie integracji i wzrostu. 

Jeśli chcesz wziąć udział w warsztacie, wypełnij krótki formularz poniżej:

KTO PROWADZI ZAJĘCIA:

Anita Dudziak autorka książki “Wezwanie do przebudzenia. Analiza uzależnienia narcystycznego”

Anita Dudziak – absolwentka socjologii i wschodoznawstawa, które ukończyła na poznańskim UAM. Od wielu lat zajmuje się głęboką analizą i filozofią dotyczącą działania rzeczywistości społecznej w wymiarach zarówno indywidulanym jak i zbiorowym. Do swoich rozważań włącza pierwiastek tanscendentny w ujęciu neognostycznym, który uważa za niezbędny do transparnetnego i trafnego pojmowania zjawisk, w które zaangażowani są ludzie. Człowieka traktuje jako istotę, której manifestacja jest obecna w różnych warstwach rzeczywistości, również tych niewidocznych dla oka. Autorka bloga oraz kanału Resharmonica. Autorka książki “Wezwanie do przebudzenia. Analiza uzależnienia narcystycznego”.

Agnieszka Maksymowicz

 Agnieszka Maksymowicz – absolwentka wydziału psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie oraz nauk ekonomicznych Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Trener biznesu, psycholog, terapeuta. Przede wszystkim jednak człowiek, który doświadczył relacji z osobami narcystycznymi w wymiarze osobistym i zawodowym. Doświadczenia te były głównym asumptem do podjęcia studiów oraz wieloletnich badań i analiz dotyczących zjawiska narcyzmu. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu, przy jednoczesnym wykorzystaniu narzędzi, które oferuje psychologia akademicka i wiele klasycznych nurtów terapeutycznych, powstała unikalna metoda pracy, stosowana podczas spotkań zarówno z grupami warsztatowymi, jak również sesji indywidualnych. Jej bazą wyjściową jest wiedza rozpowszechniana za pośrednictwem kanału Resharmonica, której aspekty dotyczące zjawiska narcyzmu, zostały szczegółowo opisane w książce Anity Dudziak pt. „Wezwanie do przebudzenia – anatomia uzależnienia narcystycznego”.

Co mówią uczestnicy o warsztatach:

Przede wszystkim jestem Wam bardzo wdzięczna za to, że mogłam uczestniczyć w warsztacie. Począwszy od atmosfery, jaką stworzyłyście podczas spotkania po merytoryczne sprawy, wszystko moim zdaniem było perfekcyjne. Nie miałyśmy najmniejszego problemu ze wzajemnym zaufaniem i otwarciem się. Również Wasz bezpośredni udział w ćwiczeniach praktycznych zniwelował jakikolwiek dystans terapeuta - uczestnik. Czułam się jak wśród swoich dobrych znajomych i nie miałam oporów przed podzieleniem się - nawet w pewnym momencie - intymnymi problemami. Podziwiam Was za wszechstronną wiedzę, bardzo odpowiada mi spojrzenie na temat globalnie, pod wieloma względami. Poza tym Wasza otwartość na wszelkie ewentualności, zachowania i ciągi zdarzeń podczas spotkania również była imponująca. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za Waszą wiedzę, kompetencje i zaangażowanie. Korzyści, które wyniosłam z warsztatu są nie do przecenienia. Pozdrawiam serdecznie.

Kasia

Dzień dobry. Dzięki kursowi dotarłam do swojego wnętrza. Miałam wgląd w siebie i dostałam narzędzia, aby uleczyć poranione części siebie i zintegrować się w spójną całość. Myślę o Was ciepło i dziękuję.

Krystyna