WSTĘP DO ALCHEMII WEWNĘTRZNYCH PRZEMIAN - WARSZTATY

Kochani, na początku marca ruszają warsztaty pod tytułem “Wstęp do Alchemii Wewnętrznych Przemian”, które w poprzednich edycjach znane były jako “Przygotowanie do Integracji Osobowości z Duszą”.

Na czym dokładnie polegają?

Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach (max 6 osób) oraz wypełnione są dużą ilością pracy medytacyjnej na pogłębionych poziomach świadomości. Najbliższe warsztaty są przewidywane w formie stacjonarnej. Będą one trwały 4 dni (czwartek – niedziela). Ich celem jest odkrycie charakteru naszych głębokich tożsamości mikroksmicznych oraz powiązanie ich z naszą bieżącą sytuacją życiową. Ponadto – opowiemy sobie o wstępie do alchemii wewnętrznych przemian – czyli praktyki duchowej w ujęciu neognostycznym.

Co wchodzi w skład warsztatów?

Warsztaty są dla osób:


Kto powinien pomyśleć o nich w późniejszym terminie?


Jaki jest ich sens i cel dla Ciebie?

    Nie przedstawię tu żadnych marketingowych pogawędek, ponieważ warsztaty te same w sobie są impulsem do zmiany, która będzie miała szansę zamanifestować się w trakcie ich trwania, jak też po niedługim czasie od ich zakończenia. Każdy uczestnik dostanie z nich to, czego potrzebuje do dalszych etapów swojego rozwoju: w tym również wsparcie grupy oraz moje. We “Wstępie do Alchemii Wewnętrznych Przemian” przede wszystkim poznasz swój Wewnętrzny Mit oraz nauczysz się pracować ze sobą w oparciu o niego. W ramach naszych zajęć będą miały miejsce również małe wykłady teoretyczne na tematy związane bezpośrednio z naszą pracą.


Co zyskasz?

Start w zupełnie nowe życie, wsparcie grupy osób podążających w tym samym kierunku co Ty oraz uczestnictwo w żywej społeczności.


Chcę się zapisać - jak to zrobić?

Wstępnie warsztat będzie miał charakter stacjonarny. 4 dni w miejscowości Skolity w okolicach Olsztyna. To, czy się odbędzie jest uzależnione od ilości zgłoszeń. Jeśli okoliczności zewnętrzne nam nie pozwolą, przeniesiemy spotkanie na inny termin bądź odbędzie się w wersji online.

Jeśli chcesz dołączyć, prześlij swoje zgłoszenie na adres mailowy: resharmonica@gmail.com. Wyślemy Ci szczegóły spotkania.

Proszę zrób to jak najszybciej, najlepiej do  5 maja .

Kiedy start?

Przewidywany termin:  19-22  maja oraz 26-29 maja . Łączny koszt to 1750 złotych. Zawiera zakwaterowanie oraz wyżywienie. Jeśli potrzebujesz rachunek – daj mi proszę znać. Spotkanie jest kameralne -5-6 osób. Jeśli masz problem z dojazdem, mogę Cię odebrać z PKP w Olsztynie 🙂

Mam nadzieję, że się zobaczymy !