Dla osób chętnych spotkać się na żywo:

Spływ kajakowy rzeką Pilicą – zostało jeszcze kilka wolnych miejsc! Wydarzenie jest organizowane przez Anię Sikorę i osoby chętne bardzo proszę o mailowy kontakt z Anią: anna.jolanta.sikora@gmail.com

Kochani!

Ponieważ jest to nasz pierwszy wspólny wyjazd, wybraliśmy trasę spływu łatwą i niezbyt długą, acz urokliwą. Każdego dnia wypływamy w okolicach godz. 11:00, dopływamy ok. godz. 16:00-17:00. Poniżej jej szczegóły:

Zjeżdżamy się w sobotę, dn. 14.08.21 do Łęg Raczyński – Gajówka Pilica i tam spędzamy trzy noce- sob/niedz, niedz/pon, pon/wt. Przez weekend korzystamy kto chce i ile chce z atrakcji na miejscu. Jest tam wiata, palenisko, sprzęty wodne, itp.

W poniedziałek 16.08.21r. namioty zostawiamy (spłyniemy do nich), a samochodami jedziemy do Przebórz, skąd spływamy do naszej bazy. Samochody odstawiane są do Sulejowa. Nocleg na wspomnianym polu biwakowym kosztuje 25zł/osobę.

We wtorek 17.08.21r. dopływamy do KajMary. Nasze torby i namioty przewozi opiekun spływu. Tutaj nocujemy. Nocleg na tym polu wynosi 10 zł/os. Jest tu duża wiata i palenisko, toalety. Nie ma prysznica – lecz jest czysta rzeka:).

W środę 18.08.21r. dopływamy do Kurnędz. Nocleg kosztuje 20 zł/os. Jest tu wiata, prąd, palenisko, itp.

19.08.21r. w czwartek, wcześniej niż zwykle dopływamy do Sulejowa, gdzie pozostajemy kilka godzin na plaży. Osoby które przybędą wyłącznie na spływ tutaj rozstaną się z nami. Osoby które pozostaną nad zalewem swoimi samochodami (tutaj będą na nich czekały) przejadą do pobliskiego Karolinowa, gdzie pozostaniemy wspólnie jeszcze do niedzieli. Będziemy wspólnie pływać na jachcie.

Koszy pozostałe:

  • obiado-kolacje ok. 30 zł. /os.
  • Śniadanie wraz z wodą i przekąską na czas spływu – 25 zł
  • Bywa że drzewo do ognisk podlega opłatom, musimy mieć serwetki, kubki, tacki, wody mineralne, kawy, herbaty, worki na śmiecie itp. Kolejne 5 zł

Całkowity kosztorys Ania dośle zainteresowanym osobom na mila. Zainteresowani proszeni są o dokonanie rezerwacji miejsca na: anna.jolanta.sikora@gmail.com

Proszę, podajcie swoje imię i nazwisko, oraz ilości miejsc które rezerwujecie. Liczy się kolejność zgłoszeń. Przygotowani jesteśmy, że przyjedziecie rodzinnie:) Rezerwacje miejsc biwakowych muszą być potwierdzone płatnością, podobnie jak konieczny będzie zakup artykułów codziennego użytku. Płatność za wyjazd pobierana będzie z góry w dwóch równych transzach. Ostatnia końcem miesiąca lipca.