RESHARMONICA - CZYLI JAK CZYTAĆ RZECZYWISTOŚĆ
 
HomeKim Jestem?

Kim Jestem?

fbt

Mam na imię Anita i jestem autorką tego bloga. Pomagam ludziom przeprawiać się na drugą stronę cierpienia, zamienić je na klucz do wolności, odkryć swoje powołanie i przywrócić moc uwięzioną w niezrozumieniu znaczenia i celowości naszych ścieżek losu.

Z wykształcenia jestem socjologiem i wschodoznawcą. Moja przygoda ze świadomością trwa od najmłodszych lat. Wiedza którą się dzielę, pochodzi w znacznej mierze z moich własnych wglądów, wewnętrznych podróży, doświadczeń oraz wieloletniej praktyki i przemyśleń.


Jestem daleka od bycia propagatorem jakiejkolwiek filozofii, religii czy systemu wiedzy – choć najbliżej jest mi do hermetyzmu i gnozy z tym zastrzeżeniem, że mowa o rzeczywistym jej rozumieniu, a nie pisaniu bajek na jej temat.


Dzielę się swoją wiedzą na temat ukrytych struktur rzeczywistości – takimi jak Ewolucja oraz Inwolucja, Mikrokosmos czy Prawa Uniwersalne.  Poprzez ich pryzmat opisuję potoczne zjawiska, których doświadczamy jako bolesne i pełne cierpienia, takie jak na przykład relacje z narcyzami. Uważam, że podstawowe elementy tego rodzaju wiedzy,  są niezbędne, żeby swobodnie poruszać się po rzeczywistości i umieć właściwie interpretować sens przytrafiających nam się zdarzeń. Aby móc z lekkością przepłynąć na drugą stronę cierpienia i bez umartwiania się czy jego apoteozy – przekuć je na klucz do własnej wolności. Dla moich stałych czytelników piszę Newsletter, w którym dzielę się dodatkowymi porcjami informacji.

Duchowość jest dla mnie naturalnym, organicznym stanem człowieka i bardzo poważną sprawą, która ma kluczowe znaczenie zarówno dla rozwoju jednostek jak i całych społeczeństw. Człowiek duchowy stoi twardo na ziemi – umie poruszać się w tzw twardej materii, rozumie jak ona działa, jednocześnie ma świadomość działania jej głębszych, bardziej subtelnych planów. Do wydarzeń życiowych podchodzi z perspektywy działania Praw Uniwersalnych: rozumie po co i czemu służą. Staram się tego rodzaju spojrzenie krzewić wśród ludzi, jak również wspierać tych, którzy już tą ścieżką kroczą.

Znajdziesz mnie również tutaj:
No comments

Sorry, the comment form is closed at this time.