Poznaj zjawisko narcyzmu w perspektywie, o której nikt dotąd o nim nie pisał

Ta książka o narcyzmie jest dla Ciebie!

Ta lektura zmieni Twoje życie

Narcyzm  to realna pandemia dzisiejszego świata, a my dalej skupiamy się na opisywaniu skutków działania tej choroby, zamiast rozumieć i odkrywać jej głębokie przyczyny oraz faktyczne przestrzenie, z których wyrasta.

Różnica między narracją prowadzoną w Wezwaniu do Przebudzenia, a dostępnymi aktualnie w przestrzeni informacyjnej:

Dzięki tej książce dowiesz się:

Przygotuj się, bo po lekturze tej książki Twoje życie nie będzie już takie samo!

Głęboka, wnikliwa refleksja Anity Dudziak nad kondycją człowieczeństwa i widzianą wyraźnie pandemią narcyzmu w otaczającym świecie otwiera przestrzeń nadziei na wyjście ze zmagań i walki w kierunku budowania spójności z naszą ludzką istotą na głębokim, egzystencjalnym poziomie. W miejscu, gdzie wszyscy jesteśmy połączeni jakością doświadczania życia, za którą tęsknimy: lekkością, poczuciem wartości, wolnością i tworzeniem. W obliczu toczących się globalnie zmian rozumienie narcyzmu zawarte w tym opracowaniu to także szczelina, przez którą widać drogę wejścia w nowy paradygmat i rozproszenie konieczności udziału w powtarzających się cyklicznie scenariuszach, na poziomie codzienności każdego z nas i na poziomie wspólnoty, jaką jesteśmy jako ludzie. Niełatwy, piękny, poruszający przekaz.
Jolanta Toporowicz
psychoterapeutka z blisko 30-letnim doświadczeniem zawodowym, certyfikowana terapeutka EAP, autorka książek „(Nie)zwyczajne Ja”oraz „MapaJa®. Jakość życia w świetle poziomów świadomości ego”

Anita Dudziak – absolwentka socjologii i wschodoznawstawa, które ukończyła na poznańskim UAM. Od wielu lat zajmuje się głęboką analizą i filozofią dotyczącą działania rzeczywistości społecznej w wymiarach zarówno indywidulanym jak i zbiorowym. Do swoich rozważań włącza pierwiastek tanscendentny w ujęciu neognostycznym, który uważa za niezbędny do transparnetnego i trafnego pojmowania zjawisk, w które zaangażowani są ludzie. Człowieka traktuje jako istotę, której manifestacja jest obecna w różnych warstwach rzeczywistości, również tych niewidocznych dla oka.

Anita Dudziak autorka książki “Wezwanie do przebudzenia. Analiza uzależnienia narcystycznego”

Zaciekawiłam Cię, lecz nadal masz wątpliwości, czy ta lektura jest dla Ciebie? Zapraszam Cię do przeczytania artykułu na moim blogu, który zarysowuje treść książki: “Do czego służysz narcyzowi? O narcyzmie strukturalnie – kawa na ławę.”  Możesz również pobrać fragment książki w wersji audio:

Książka której lektura staje się procesem przemiany - wysłuchaj historii jednej z czytelniczek:

Jeśli chcesz posłuchać więcej nt. książki w udzielonych przeze mnie wywiadach, linki do nich znajdziesz poniżej: