Poznaj zjawisko narcyzmu w perspektywie, o której nikt dotąd o nim nie pisał

Ta książka o narcyzmie jest dla Ciebie!

Ta lektura zmieni Twoje życie

Narcyzm  to realna pandemia dzisiejszego świata, a my dalej skupiamy się na opisywaniu skutków działania tej choroby, zamiast rozumieć i odkrywać jej głębokie przyczyny oraz faktyczne przestrzenie, z których wyrasta.

Różnica między narracją prowadzoną w Wezwaniu do Przebudzenia, a dostępnymi aktualnie w przestrzeni informacyjnej:

Dzięki tej książce dowiesz się:

Przygotuj się, bo po lekturze tej książki Twoje życie nie będzie już takie samo!

Anita Dudziak – absolwentka socjologii i wschodoznawstawa, które ukończyła na poznańskim UAM. Od wielu lat zajmuje się głęboką analizą i filozofią dotyczącą działania rzeczywistości społecznej w wymiarach zarówno indywidulanym jak i zbiorowym. Do swoich rozważań włącza pierwiastek tanscendentny w ujęciu neognostycznym, który uważa za niezbędny do transarnetnego i trafnego pojmowania zjawisk, w które zaangażowani są ludzie. Człowieka traktuje jako istotę, której manifestacja jest obecna w różnych warstwach rzeczywistości, również tych niewidocznych dla oka.

Zaciekawiłam Cię, lecz nadal masz wątpliwości, czy ta lektura jest dla Ciebie? Zapraszam Cię do przeczytania artykułu na moim blogu, który zarysowuje treść książki: “Do czego służysz narcyzowi? O narcyzmie strukturalnie – kawa na ławę.”