Niniejsza książka o narcyzmie jest pozycją jedyną w swoim rodzaju oraz przełomową, bowiem tylko znając przyczynę jakiegoś zjawiska możemy ją trwale usunąć, a tym samym realnie zaradzić raz na zawsze opłakanym skutkom z niej wynikającym. Nie inaczej jest z PRZEMOCĄ NARCYSTYCZNĄ.

Narcyzm to choroba tocząca ludzkość od tysiącleci, która w dzisiejszych czasach przekształciła się w realną pandemię. Nie możemy obserwować jej w sensie dosłownym, jednak wszyscy zaczynamy mocno odczuwać opłakane skutki jej obecności, zarówno w wymiarze indywidualnym, jak również społecznym.

Przyglądając się zjawisku narcystycznej przemocy, ujmuję człowieka jako osobowość znajdującą się w szerszym środowisku – potocznie nazywanym „duchowym”, choć z technicznego punktu widzenia, jest ono bardziej subtelną, niewidzialną dla standardowych zmysłów, materią. Toczą się w nim jednak procesy, mające kluczowe znaczenie dla zrozumienia głębokich mechanizmów, tkwiących u podstawy poruszanego w publikacji zagadnienia.

książka o narcyzmie

Jest to prosty podręcznik dla osób, które chcą wydostać się z trójkąta dramatycznego kat-ofiara narcyza-ratownik i powrócić do swojej zdrowej tożsamości, a co za tym idzie uwolnić się od bólu wynikającego z nieświadomego przymusu nieustającego odgrywania jednej z tych ról.

Dlaczego Przedsprzedaż?

Wydanie książki wiąże się ze sporymi nakładami pieniężnymi. Jeśli kupisz książkę w przedsprzedaży, pozwoli mi to zoptymalizować nakład do faktycznego zapotrzebowania, jak również rozwijać szerszy projekt, który stawia sobie za zadanie stworzenie przestrzeni do skutecznej i realnej pomocy osobom dotkniętym narcystyczną przemocą. 

1.    Pewność, że pozycja zawędruje do Ciebie jako do jednej z pierwszych osób!

2.    Korzystniejszą cenę zakupu (oszczędzasz 25% regularnej ceny).

3.    Weźmiesz udział w loterii, w której nagrodą jest udział w warsztatach  opartych na kanwie wiedzy zawartej w książce: “Wezwanie do przebudzenia. Anatomia uzależnienia narcystycznego.”

Co zyskujesz?

Książka o narcyzmie będzie dostępna w przedsprzedaży do 20 października

A tymczasem zapraszam Cię do lektury istotnego artykułu na moim blogu pt.: “Do czego służysz narcyzowi? O narcyzmie strukturalnie – kawa na ławę.” Jeśli czujesz, że przemoc narcystyczna Ciebie dotyczy, ten tekst pomoże Ci uporządkować myśli oraz przyniesie zrozumienie.