RESHARMONICA - CZYLI JAK CZYTAĆ RZECZYWISTOŚĆ
 

Dlaczego są wojny na świecie i jaki mamy w nie wkład na poziomie własnej osobowości?

Dlaczego są wojny na świecie i jaki mam z tym związek, skoro jestem tylko małą mrówką, wrzuconą w odmęty współczesnego świata?

 

 

Już we wcześniejszych swoich publikacjach wskazywałam na to, w jaki sposób nasz świat wewnętrzny wpływa na otaczającą nas rzeczywistość. Jednym z elementów owego świata, jest ukryta warstwa w osobowości człowieka – warstwa syntoniczna.

Od tego jak jest ona skonfigurowana – zależy dynamika działania –  w pierwszej kolejności nas samych, lecz co za tym idzie – również otaczającej nas rzeczywistości. Jestem zdania, że naszą osobistą, jak również kolektywną odpowiedzialnością, jest utrzymywanie stanu działania warstwy syntonicznej, w rytmie, który jest zbliżony …. no właśnie? Do czego? Zajrzyjcie do poniższego filmu, by znaleźć odpowiedź na to pytanie!

Dopowiem jeszcze tylko jedną rzecz – obecny stan, w jakim znajduje się większość ludzi na całym świecie, czyli stan, w którym nasza warstwa syntoniczna rozszerza się do momentu, w którym nie natrafi na opór ze strony środowiska (co w skali kolektywnej skutkuje właśnie wojnami), nie jest wyrokiem, lecz jednym z dostępnych scenariuszy. Faktem jest jednak, że przy obecnych parametrach, w jakich tkwią ludzie – to scenariusz najłatwiej dostępny, przez co można mieć wrażenie, że jedyny.

Dzisiejszy wpis jest pierwszym vlogiem, który umieszczam na tej stronie 🙂 Ogólnie wypowiedź ta nawiązuje do poprzedniego artykułu, który dotyczy tego, czy można oswoić zwierzęcość człowieka.

Chcesz otrzymywać informacje o najnowszych wpisach?

Written by